Notice: Functie _load_textdomain_just_in_time werd verkeerd aangeroepen. Vertaling laden voor het starhotel domein werd te vroeg geactiveerd. Dit is meestal een aanwijzing dat er wat code in de plugin of het thema te vroeg tegenkomt. Vertalingen moeten worden geladen bij de init actie of later. Lees Foutopsporing in WordPress voor meer informatie. (Dit bericht is toegevoegd in versie 6.7.0.) in /home/deb68092/domains/bedandbreakfasthoorn.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121
Parkkamer Villa wolkammer – Bed and Breakfast Hoorn

Parkkamer Villa wolkammer

Room Details

     
 2 Single Bed Free Internet Flat Screen TV
 23 M2 2 Persons
Breakfast included  Entry to Terrace

Overview

Op onze eerste etage hebben we een B&B met tevens een gemeenschappelijke keuken.

Vandaar dat u de gehele etage ook als  vakantieappartement  kunt huren voor 4,0f 7 nachten met aankomst op maandag of vrijdag.

Hier vindt u een gezellige woonkeuken met een grote eettafel en een zitbank.  Tevens bevat deze keuken een grote koelkast, magnetron en oven.

 

Spelletjes en boeken voor de gasten zijn aanwezig.

Er is een heerlijk zonnig terras, dat voor alle kamers bereikbaar is en vanaf hier heeft u uitzicht op de tuin en het park.
Gratis WI-FI en LCD TV  vindt u in elke kamer.
Iedere morgen serveren wij beneden in onze gezellige serre  een uitgebreid ontbijt met o.a verse jus d’orange, fruit en croissants.

Deze zit/slaapkamer is ruim en licht.. Via de keuken bereikt u het terras, alwaar  een zitje.
Prijs ; €71,- inclusief ontbijt.
Toeslag 1 nacht vanaf 1 mei 2014 €5,-

[fc id=’1′ align=’left’][/fc]

Other Rooms

SINGLE ROOM
Single Room Villa Wolkammer

Single RoomThis room with a single bed(90) is very spacious and cosy with a table, a lazy chair and LCD-TV

  • Incl. breakfast
  • Bathroom
  • Free Wi-Fi
  • Communal Terrace
Book now
Park Zimmer

Geräumige Schlafzimmer Villa WolkammerDas Wohn-Schlafzimmer ist gemütlich und geräumig . Via die Küche erreichen Sie die Terrasse, mit Gartenmöbeln.

  • Inklusiv Frühstück.
  • Terrasse communal
  • Badezimmer
  • Gratis WILAN
Book now
Park Room Villa Wolkammer

Spacious double roomThis twin bedroom is light and spacious. Via the kitchen the terrace can, be reached.

  • Incl. breakfast
  • Bathroom
  • Free Wi-Fi
  • Communal Terrace
Book now